Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 775 konfig, vagy AM3 a jobb?...

775 konfig, vagy AM3 a jobb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van jelenleg egy E8400-am (3ghz) és egy Asus P5P43TD PRO alaplapom.

Volna lehetőségem elcserélni egy MSI 770-C45 Black alaplapra, illetve egy AMD Athlon II X4 620 Quad (amit lehet húzni 3,2 ghz-ig stabilan, illetve fel lett oldva benne az L3 cache, így egy Phenom 2 X4 955 szintjét tudja)


Szerintetek megérné a cserét?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 2. 08:21
 1/3 laci9 ***** válasza:

Szia.

Szerintem megéri elcserélni AMD-re.

2011. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 laci9 ***** válasza:
Jelenleg többet ér az E8400-am (3ghz) és egy Asus P5P43TD PRO páros, de szerintem hosszútávon jobban jársz az AMD-vel. Gondolok a bővítésre. Mert ha gyengének bizonyulna a AMD Athlon II X4 620 még mindig ott a lehetőség, hogy lecseréld egy AMD Phenom II X4 965 ami egy felső kategóriás VGA-t képes kihajtani, és nem drága.Viszont a LGA775-ös processzorfoglalat már a múlté, ez az én véleményem.
2011. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is ezen a véleményen vagyok.

Lehet, hogy értékegyeztetéssel cserélem akkor el.

2011. máj. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!