Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfig a jobb? max....

Melyik konfig a jobb? max. Bad company 2 és MW3 szintű játékokra használnám, és netezésre, filmezésre

Figyelt kérdés

Első jelölt:

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Memória: [link]

Vga: [link]

Összesen 56.748 Ft


Második jelölt:

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Memória: [link]

Összesen: 51.687 Ft

és itt a integrált vga-t használnám 1GB DX11es akárcsak az 5670, azt még meg tudnátok mondani hogy ez az integrált 6550 GDDR2es 3as vagy 5ös?


2011. szept. 11. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném.
2011. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy AMD parti inkább intel párti vagyokd e énis elsöt venném
2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első. Integrált kártyával soha nem fogsz normálisan játszani. Hasonló gépet ragtam össze és gyönyörűen megy minden. Amúgy a vinyó, ház, táp stb már megvan?
2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

aha az már megvan

és mit szólnátok ahhoz ha ez a proci lenne a második helyett és még az 5670et is hozzá tenném, csak mertelőbb a lapot, procit és a RAMot veszem meg és integrált vga, val lenne az első is és majd csak aztán vennék hozzá egy normálisabb vga-t, azért nem tudok ennyi pénzt csak úgy össze gyűjteni mert még csak 15 éves vagy és így nem megy olyan gyorsan a gyűjtögetés, amúgy köszi a válaszokat

2011. szept. 11. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:
óóó bocsi mindent bele írtam csak épp a procit felejtettem el, ez lenne az a jelölt: [link]
2011. szept. 11. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Az A4-es proci csak 2 magos, azt ne vedd meg ha hosszabb távra tervezel és játszani akarsz. Az A8-as IGP-je elég erős, de az 5670 erősebb. Szerintem az elsőt vedd meg.

Annak meg nincs értelme hogy veszel IGP-s procit, és később veszel mellé HD5670 videókártyát, mert akkor feleslegesen fizetsz többet az IGP miatt, amit később nem fogsz használni.

Esetleg még úgy éri meg, ha veszel most egy A6 vagy A8 Llano-t, és később veszel mellé HD6570 vagy 6670 VGA-t, mert akkor tudnak Dual Graphics-ban futni, és nem lesz felesleges az IGP. De a Dual Graphics jelenleg nem működik DX9-es játékoknál, a modern warfare pedig olyan.


Szóval a lényeg: vagy az elsőt vedd meg amit összeírtál, vagy a másodikat, és később vegyél mellé egy HD6570 vagy 6670 VGA-t. Ja és még annyi hogy ha a Llano mellett döntesz mindenképp legalább 1600-as memóriát tegyél mellé.

2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!