Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy mikrofont és...

Vettem egy mikrofont és bekötöttem a laptopomban (Dell), és beindítottam a felvételt. Sajnos nagyon rosszul vette fel, viszhanggal és zörgéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:16
 1/4 anonim válasza:
Tedd távolabb a laptoptól és hangszóróktól. Berezonál. Olyan amikor valaki a rádióba kívánságműsorkor betelefonál. Vizhangzik és rossz a hangminőség. Tull közel van a mikrofon a hangszórókhoz.
2011. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És miért van az,hogy ha kihúzom az áramot a laptopból, akkor

tűrhetően vessz fel?

2011. máj. 4. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen rendszert használsz így pontos leírást nem tudok adni, de a mikrofon beállításainál van olyan opció, hogy a mikrofont ne adja ki a hangszórókra. ez meg fogja szüntetni a visszhangot.


a zörgés így nem tudni mitől van, de elöbb szedd le a visszhangot, aztán majd azzal is lehet foglalkozni.

2011. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez be van állítva, csak felvevésnél mindig van egy háttér zaj, és zörgés.
2011. máj. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!