Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell bekötni a video...

Hogy kell bekötni a video karimat?

Figyelt kérdés

Vettem egy ati 5830 extreme video karit pci exp-s

és van rajta 2 db 6 pin-es csatlakozo mind a 2 be kell dugni csatlakozót vagy hogy?

vagy csak az egyikbe kaptam hozzá valami átalakitot is az egyik vége 6 pines a másik meg valami lapos az egész átalakitó vagy 10 cm hosszú.


2011. máj. 5. 11:35
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

mindkét csatlakozóba kell dugni kábelt. a jobb tápokon kéne lennie alapból ilyen 6pin-es csatlakozónak, átalakítót meg azért kaptál, mert néhány tápn csak egy ilyen van.

milyen tápod van?

2011. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

most rakok össze egy új gépet még nem vettem meg a tápot tudnál linkelni hogy milyet vegyek?

meg az átalakító másik végét az alaplapba kell dugni?

2011. máj. 5. 12:39
 3/7 Panda Péter ***** válasza:

a másik végét a tápba kell dugni, lesz rajta olyan lapos (ún molex) csatlakozó.

ami tápot ajánlok, az a chieftec CTG 450. egyébként leírnád, hogy milyen gépet tervezel? lehet hogy tudnék/tudnánk segíteni, hogy jobbat kapjál a pénzedért.

2011. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

már van egy gigabyte ep43-ud3l 775-ös alaplapom.

meg van egy ati 5830 extreme 1 gb ddr5 256 bit-es video karim.

meg most tervezek venni egy e7400 core2duo procit hozzá eddig jo lesz?

2011. máj. 5. 19:29
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
lehet a proci kicsit kevés lesz. én ma már nem építenék LGA775-re, bár mivel ilyen alaplapod volt, így nem igazán tudsz mit tenni. talán próbálhatnál használtan szerezni egy négymagos Core2-t, úgy már kiegyensúlyozottabb lenne a dolog. tápot milyet tervezel?
2011. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudnál adni egy msn cimet vagy priviben a nevedet és facebookon megdumálnánk

könnyebb lenne mint itt:D

2011. máj. 5. 21:05
 7/7 Panda Péter ***** válasza:
írj privátot.
2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!