Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire érdemes beruházni? Új PC...

Mire érdemes beruházni? Új PC vagy konzol?

Figyelt kérdés

jelenleg ilyen gépem van:

Intel C2D 2.6ghz

2x1GB DDR II

HD3850 512MB


Mindennapos használatra tökéletes csak az új játékokat nem bírja el. Ezért szeretném megkérdezni Gamer közösséget hogy mit ajánlanak nekem. egy új konzolt(xbox vagy PS3?) vagy egy PC-t. Melyikkel járnék jól.


köszönöm mindenki segítségét


2011. máj. 5. 13:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem nem is volt, és nem is lesz konzolom. Általában amit kiadnak konzolra, azt PC-n is megtalálod. Ráadásul konzolon csak játszani tudsz ellentétben PC-n több millió dolgot. Én mindenképpen új gépet vennék.
2011. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Én is inkább PC párti vagyok. De, mindegyiknek vannak előnyei hátrányra


Az pl. tény, hogy egy PC konfiguráció hamarabb elavul, és viszonylag sokat kell költeni fejlesztésre.


A konzolon inkább szimulátorokat jó játszani, harmadik személy nézetes akció/kaland -okat is jó, de azokat már kevésbé.

De pl. az FPS és statégia kész rémálom konzolon. A PC-nél, egy ma középkategóriásnak számító Gamer PC is jobb grafikát nyújt a konzoloknál.


Nagy hátránya még a konzolnak, hogy ha chipelteted, azonnal ugrik a garancia, és ha utána valami baj van, mehet az egész a levesbe. Viszont ha nem hackelteted meg a másolásvédelmi rendszerét, akkor a gatyád ráköltheted az új játékokra.

PC-n ilyen gond nincs..

2011. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
én pc párti vagyok, de ennek ellenére azt mondom, hogy ha csakis játszani szeretnél, akkor konzolt vegyél, az arra való (bár csak úgy érdemes, ha van hozzá egy jó megjelenítőd, nagy monitor vagy hdtv).
2011. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
120-ból raktam össze egy i5-ös konfigot :) Szerintem PC-re ruházz be
2011. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!