Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire érdemesebb beruházni új...

Mire érdemesebb beruházni új PC vagy konzol?

Figyelt kérdés
Igazából már elegem lett abból , hogy mindig fejlesztgetni kell a PC-t , hogy az új játékok is fussanak rajta. De azért szeretném megkérdezni azokat , hogy akik hasonló helyzetben voltak azok milyen döntésre jutottak :)
2011. jún. 4. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Így a szövegből kivéve gondolom játékra kell.

Akkor egyértelműen konzol...

2011. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Vadmeggy ***** válasza:

Mindenképpen konzol. Lassan már semmilyen játékot nem fognak pc re kiadni, vagy csak fél 1 év késéssel.

Ha nem akarsz online játszani, akkor vegyél egy flashelt xboxot.

Nyílván ha a haverokkal akarsz közösen gamelni, akkor kénytelen leszel az összes játékot megvenni eredetiben.

2011. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hali

Vehetsz konzolt is ,de ha igazán jó élményeket akarsz akkor pc.

Egyszer kell venni 1 jó gépet utána évekig nem lesz vele bajod.Nekem már 2 éves a gép és nem kellett semmit sem tegyek bele ,de a játékokat viszi maxon kivéve gta4 és crysis wars.

A konzolok viszont kb 70ezer körül vannak amire egy eredeti játék 15ezer ft körül van.Mivel állandóan fejlesztgetni kellett a géped így gondolom uj játékokkal akarsz játszani.

Én is voltam ebben a dilemmában végül szerencsére a pc mellett döntöttem.

2011. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]


ezt néztem ki magamnak , mit gondoltok ?? vagy inkább PS 3 ?

2011. jún. 4. 23:26
 5/22 bp1985 ***** válasza:
Én ps3-al is, meg xboxxal is játszom. Nekem a ps3 jobban bejön már csak a 1080 miatt is. De ez megszokás kérdése.
2011. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nekem a jelenlegi lcd-m szerintem max a 720p-t támogatná.
2011. jún. 4. 23:33
 7/22 anonim ***** válasza:
konzol, ezen nincs mit gondolkodni.
2011. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
akkor már csak azt szeretném tudni , hogy ha az lcd monitorom maximális felbontása 1680x1050 akkor melyik konzolt érdemes megvenni mellé ?
2011. jún. 4. 23:40
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Birkák, még hogy a konzol jobb játékokra mint a PC... Na mindeggy legalább eggyel kevesebb hülye lesz.
2011. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

utolsót kérdezem. Miért kell egyből lehülyézni az embert.

Vagy ez lenne a magyar mentalitás ??? Mindenesetre menj máshova kötekedni.

2011. jún. 5. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!