Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Színes tinta nélkül nem...

Színes tinta nélkül nem nyomtat a nyomtató?

Figyelt kérdés

Epson C45 típusú nyomtatóm van és most cseréltem benne fekete tintát viszont látom a szines is kifogyott. De most hiába cseréltem feketét, még feketével sem hajlandó nyomtatni.

Azért lehet ez mert nincs benne szines és csak úgy működik ha mindkettő van vagy más probléma lehet esetleg?

Segítsetek kérlek!!


2011. máj. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan nem Epson,(HP) de a menűjében át kell/lehet állítani, hogy csak feketével nyomtasson, ha nincs benne színes patron.
2011. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most nézem a beállításoknál de nem látok sehol olyan funkciót ahol át lehetne állítani hogy csak feketével nyomtasson...
2011. máj. 5. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Epsonnál tényleg csak akkor müködik,ha szines ÉS fekete tinta is van benne - én is jártam igy, hogy nem müködött emiatt.
2011. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem..kár. De köszönöm a választ. Most már legalább tudom hogy ez a baj.
2011. máj. 5. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Reseteld a színes patront, van egy kis lyuk rajta, azt nyomd be tűvel, úgy fogja észlelni h van még benne, és ha szerencséd van színesen is tudsz.
2011. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!