Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja? Súlyos? Hogyan...

Mi a baja? Súlyos? Hogyan lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés
Van egy régi gépünk! És az a gond vele, hogy ma, amikor vissza akartam kötni, hogy úgy tegyük el egy dobozba, hogy meg van csinálva, és amikor bekapcsoltam 2-3 másodpercig hang nélkül, aztán pedig hangokat kezdett el kiadni! magas, mély! Ezt a 2 hangot felváltva adta ki egymás után gyorsan és hangosan a gép dolgozott de kép az nem volt! Leállítani nem tudtuk, hisz le volt terhelve! Kihúztam! Szétszedtem, megnéztem a RAM-ot! Kivettem de visszarakni már nem nagyon tudtam! Beraktam úgy ahogy tudtam, visszadugtam a konektorba a gépet is Elindítom és 2-3 másodperc után megint ezt csinálja, de gép az megint nincs! Mi a gond??? Minden adatunk azon van rajta!!!
2011. máj. 7. 13:22
 1/8 anonim válasza:
hát a problémát nem tudom de ha van valami másik gépetek akkor a winchestert tegyétek be abba amugy szerintem a táppal lesz a gubanc vagy a videokártyával h ha képet se ad
2011. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

memória, proci, vidikar, deszka, valamelyik bedobta az unalmast.

A vinyót kiszeded, átjumperolod ha kell slave-re, és rádugod egy működő gépre amin van szabad ide csati, aztán bekapcs, és ott lesz minden adatod.

2011. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tápegységgel már volt cserélve, amikor kihalt, és nem adott áramot egyik alkatrésznek sem! A kép az szokott vacakolni néha! De amikor először kapcsoltam be, akkor hallottam, hogy a monitor bevilan(képcsöves) Sípolt megijedtem és kihúztam!
2011. máj. 7. 13:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam! : Amikor a gépet bekapcsoltam, a monitor nem volt bedugva! Bedugtam, és attól a pillanattól kezdve ilyen lett!
2011. máj. 7. 13:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pont! Olyan hang volt, mint amikor a gép magas hőfoknál beriaszt! Ugyan olyan sivár hang, csak a magasság volt a különbség!
2011. máj. 7. 13:31
 6/8 A kérdező kommentje:
A gép 2004-es Alaplap DDR2 proci INTEL Celeron 2.0Ghz vIDIKARI: NVidia Gforce MX 40 merevlemez 80GB de az XP levesz ezért csak 75,6GB! Operációs rendszer:Windows XP Service Pack 1
2011. máj. 7. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
foglalat? :/
2011. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Passz!
2011. máj. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!