Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudom javítani a fénycső...

Meg tudom javítani a fénycső hibás monitorom vagy kidobjam?

Figyelt kérdés
BENQ FP737s LCD monitorom van jó pár éve.egyszer már javíttattam mert kiégett benne a megvilágító fénycső.A probléma újra előjött: a számítógép bekapcsolása után elfeketedik a monitor.Ha kikapcsológombbal kinyomom majd vissza akkor előjön a kép.Kb 2 másodpercig látok mindent utána megint elfeketedik.Ezt játsza velem 20 percig utána abbahagyja.Gépezek akármint akár 50 órán át semmi baja.Azonban ha otthagyom 15 percre és kikapcsol, újra kezdi és 20 percig tart mire "bemelegszik".Biztos a megvilágító fénycső a ludas mert ha rávilágítok erős fénnyel a fekete monitorra akkor látom azt amit mutat.Valakinek van ötlete , hogy javíthatnám-e újabb 5000 forintos fénycsőcsere nélkül?
2011. aug. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ki kéne cserélni a tápban a felfújódott kondikat.


a kapacitásra ügyelj, kisebb nem lehet, még feszültségben sem.

2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát ez nem teljesen volt világos :D lényeg h szét kéne kapnom ?:D
2011. aug. 19. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, ha nincs elektroműszerészi képesítésed inkább ne állj neki
2011. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!