Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy melyik USB port gyorsabb a tobbinél?

Figyelt kérdés

Épp a telómra toltok le térképeket, és egyszercsak leválasztódott, és a win azt írta ki, hogy dugjam át egy USB 2.0-ás portba a telefonom, merthogy ott gyorsabb lesz (ezek szerint nekem még 1.0-ás portjaim vannak???). Át is dugnám, csak nincs kedvem végigpróbálni mind a négyet, meg jól jonne valami más módszer, ha a jovoben is szukségem lenne rá.

Kosz.


2011. máj. 9. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Még kimaradt, hogy van egy USB hub is csatlakoztatva a géphez, a rajta levo szoveg szerint 2.0, ha ez számít valamit, bár nem hiszem...
2011. máj. 9. 10:56
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha elég régi az alaplap, előfordulhat hogy csak 1.1 -es USB vezérlő van rajta, de ez ritka. Inkább az USB HUB kavarhatott be. Amúgy PCI -os USB 2.0 -ás kártyát 1000 Ft körül vehetsz a PC bontókban, újonnan 2000-ért.
2011. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
USB benchmark!
2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Asus alaplapom driverei között volt valami USB is,amíg azt nem tettem fel USB1-ként működtek az amúgy USB2 csatlakozók.

Ja és próbáld meg közvetlenül csatlakoztatni,lehet a hub lassítja le.

2011. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
....és nincs olyan,hogy egy gépen gyors meg lassú usb,egyformák szoktak lenni.De ha mégis rászántad azt a kemény 1 percet,akkor már te is tudod.
2011. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!