Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üzleti notebookot szeretenék,...

Üzleti notebookot szeretenék, ebben az árban találok jobbat mint ez?

Figyelt kérdés
[link] 179,000 Ft Hp probook
2011. máj. 9. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
De pontosan mihez kell? (amúgy ennyiért egy kicsit drága a HP, de ugye a márkanevet meg kell fizetni. Hasonló kategóriás gépet lehet kapni kb 20-30e-el olcsóbban is) Ha csak előadást akarsz róla tartani Powerpoint-ban, arra a legelső is megfelel 90e-ért. Ha hordozni is akarod, ahhoz a 17" baromi nagy, akkor inkább válassz egy 15,4-est, vagy még kisebbet.
2011. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműen sokat lenne hordozva, de mindképpen olyan gépet keresek ami strapabíróbb nem karcolódik össze túl hamr én nem kopik szét a billentyűzete, ezért gondolokodm üzleti laptopokban.
2011. máj. 9. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem árt a fém burkolat, de a 17" nagy szerintem egy laptopnak. Én nem rég vettem egy ASUS-t és pont a hordozhatósága miatt esett a választásom egy 13,3"-os darabra, és alig került többe, mint amit te kinéztél. Nekem nagyon bejött eddig: [link]


Otthon amúgy is van egy rendes asztali gépem, úgyhogy azon elfutnak a számításigényesebb programok (ArchiCAD, AutoCAD, 3dsMAX render), de a laptop is megbirkózik már ezzel azzal, ha muszáj neki.

2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a Lenovo-t ajánlom, "nem lehet agyonütni"


[link]


[link]

2011. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!