Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hűtőt javasolnátok AMD...

Melyik hűtőt javasolnátok AMD Phenom II hatmagos procihoz (adatok lent)?

Figyelt kérdés

A processzor egy Gigabyte GA-890GPA-UD3H alaplapon van a gyári hűtés ugyan a dolgát ellátja de iszonyat hangos. Kellene egy hűtő ami:

a) HALK. minél csendesebb annál jobb. alacsony fordulatszám stb passzívhoz egy kicsit sok az a teljesítmény amivel ez a cucc fűt...


b) megfelelően hűt 130 w körüli teljesítményű processzort. nincs túlhúzva nem is lesz, viszont terhelést azt kap...


c) ráfér az alaplapra. Találtam neten böngészve pár szép példányt, de esélyem nincs hogy az beleférjen a panelek és a ramok közé (pedig 500 rpm csábítóan zajtalannak tűnt). AZ alaplap maga remek de ehhez kicsit kicsi (itt egy kép róla

[link]


HA szükségetek van valami infóra szívesen megadom. Előre is köszi


2011. máj. 9. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsánat a linkben benne maradt a zárójel:

[link]

2011. máj. 9. 22:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Vízhűtés.

Vagy folyadékhűtés... :P

2011. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minimum egy Cooler Master Hyper 212 plus szerintem. Jó ár/teljesítmény arány, nem túl hangos (nálam egy Phenom II X4-re van aplikálva, télen halk, nyáron picit mormol, nagyobb terhelésnél picit zúg...a procit nem tudom 55C fölé vinni még izzasztó programokkal sem....igaz tapasztalatom szerint nagyon sokat számít a ház szellőzése is...jól szellőző kuckóban szinte hangja sincs, rossz szellőzés mellett azért meg kell tekerni a hűtőventilátort)
2011. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!