Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sercegő tápegység, miért?

Sercegő tápegység, miért?

Figyelt kérdés

Van egy CHIEFTEC tápegységem és a belinkelt képen bekarikáztam hogy miből jön a sercegés.


[link]


Szerviz visszaküldte és azt mondta semmi baja -.-" De szerintem meg egy sistergő sercegő tápegységgel valami baj csak lehet


2011. máj. 12. 19:22
 1/10 anonim válasza:
Lehetséges, hogy túl van terhelve, vagy rosszat vettél...
2011. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha nincs bekapcsolva a gép akkor is serceg :S :S
2011. máj. 12. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyors csere!
2011. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beleköltözött egy szú :P
2011. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom. Egy ideig ment a gép probléma nélkül és aztán az egyik bekapcsolásnál elszállt az egész tápegység, az alaplap és a vinyók, rajta az adatokkal. Tápegységgel nem érdemes játszani, én a helyedben azonnal kicserélném mondjuk egy Corsairre.

Sercegő hangot az elektronikai készülékek általában az előtt adnak, mielőtt tönkre mennének.

(Amennyiben mégsem cserélnél tápot, akkor legalább a fontos adataidat mentsd le!)

2011. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen cseréld le.

Többe kerülnének az új alkatrészek mintha még most vennél egy új tápot.

Amúgy leírnád a konfigod és a tápod márkáját és teljesítményét?

2011. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W


C2D 2.6ghz 2GB DDRII 512MB ATI VGA

2011. máj. 12. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én tápegységem meg kikapcsolt gép esetén is sípolóló hangot ad. (Havernak ugyanolyan van mint nekem és az is dettó, más probléma nincs vele)
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
enyém is serceg kikapcsolt állapotba...
2011. máj. 12. 21:51
 10/10 anonim válasza:

Egy kérdés: csak a számítógép serceg vagy más elektronikai eszközből is jön ugyanez a sercegő hang (halkabban)? Mert nálunk igen.


Ilyen problémám nekem is van már lassan 4. éve... De a gép úgy tűnik jól bírja.


Hiába szóltam a közös képviselőnek, le lett tudva a dolog, azzal hogy ő nem tapasztalt ilyet... Mivel csak én vagyok a lakásban, aki ezzel a gonddal küzd, ezért esélytelen ezt a problémát megoldani... Max elszakad a cérna, akkor költözés...

2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!