Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem a régi gépembe egy új...

Vettem a régi gépembe egy új 2gb -os DDR2 es memóriát de nem ismeri fel a gép a helyzetet bonyorítja hogy átraktam a másik gépből 1 új winyot amin a windows van. Sehogy sem tudom megodani hogy felismerje vagy új windowsot rakja rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:44
1 2
 11/16 P.O.C. ***** válasza:

Könyörgöm áruld már el a szájbab*szott hardvereid (alaplap, RAM, HDD) pontos típusát, mert a Windows telepítő által kiírt szabványmaszlag alapján nem tudunk segíteni, hidd már el!


Még annyit se mondtál meg, hogy a merevlemez milyen interfészen csatlakozik az alaplapodhoz.

2011. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam elöször .. 1GB-os a memória

A DVD meghajtó meg jó mivel elindul a windows telepítő csak azt itja hogy "A telelpítő.... meghahtót"

2011. máj. 14. 14:40
 13/16 P.O.C. ***** válasza:
Jó, akkor főj a saját levedben! Én feladom.
2011. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy a DVD meghajtó nem jó, azt írtuk, hogy nézd meg, egyáltalán működik-e az a nyavalyás vinyó, mert a Windowsod telepítője nem érzékeli. Ennek valami oka csak van! No, ezt az okot derítsd ki.
2011. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rakjad át a gépedbe lévő winyó jumperét primari masera


[link]


[link]


[link]


:)

írd már le azt amit az alaplapon eltudsz olvasni!!

egyáltalán fog menni??

2011. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

P.O.C

megittam 2 borsodit

most fog az agyam:))


Az egészségedre

2011. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!