Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalál után merevlemezcsere...

Kékhalál után merevlemezcsere vagy usb-ről bootolás? Ötletek?

Figyelt kérdés

A notebookomat baleset érte és a vinyó egy órás recsegése után bekövetkezett a rettegett kékhalál. Azóta próbálom helyrerázni, mert érzékeli a vinyót (BIOS-ban legalábbis említést tesz róla :P), de nem indul be, nem bootol és nem tudom rávenni arra sem, hogy usb-ről bootoljon (nincs CD/DVD-olvasója). Ubuntu is van rajta XP mellett, de az sem indul el, mert hiányzik egy .dll fájl.


Mit lehet ilyenkor tenni? Vegyek egy új merevlemezt és akkor működni fog úgy, ahogy eddig? Vagy esetleg még most is lehet kezdeni vele valamit? Az adatokat úgy-ahogy előtte lementettem, azok most nem is olyan érdekesek. A válaszokat légyszíves úgy írjátok, hogy lány vagyok :D


2011. máj. 14. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos csere ennek konyec :(

Adatokat meg már nem tudsz lementeni róla

2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, kár érte. Mondjuk még lett volna mit lementeni azért, de hát így jártam. Köszi!
2011. máj. 14. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

nézesd meg egy hozzáértövel hátha eltud követni valamit?

De sok reményt ne:(

2011. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, melyik .dll fájl hiányzik? Ha igen, a neten is találsz hozzá, de használj WOT-ot, mert sok a vírusos. Aztán próbáld pentdrive-ra kitenni és onnan a te gépedre átmásolni.
2011. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, a hal.dll, de hiába másoltam át arról a gépről, amelyikről most írok, mivel nem hajlandó elindulni egyik operációs rendszer sem, ezért nem tudok mit kezdeni a dologgal. Ezt nem sikerült eddig kiküszöbölni.
2011. máj. 14. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Winchestert kell cserélni, régebben én is így jártam, a másik gépemmel. Minden bejött: hálózati kártya, főkábel, a végén (újratelepítés közben) a winchester is kiment. Akkor félredobtam, eladtam alkatrésznek, vettem másik gépet. Ez is benne van a pakliban.
2011. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. máj. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!