Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a merevlemezről? Megéri ennyiért?

Figyelt kérdés

3,5" 2TB WD Elements Desktop USB HDD


innen venném:

[link]


Mennyire megbízható? Gondoltam nagy kapacitásút veszek, hogy legyen bőven hely. Viszont el kell látni feszültséggel aszem, szal nem olyan, mint a többi USB-s. Gondolom akkor mozgó alkatrészek is vannak benne, ettől olyan olcsó. De ennek van a legjobb Ft/GBájt aránya.

Esetleg, ha tudtok még ajánlani valami mást. Úgy 500Gb-s merevlemezektől felfelé keresgéltem és ezen akadtam meg.


2011. máj. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt sem hordozásra találták ki, igen külön áram kell neki (olyan mint egy telefontöltő.

És mi az hogy mozgó alkatrészek vannak benne? - minden merevlemezben mozgó tányér van és tű, amiben nincs az nem HDD vagyis nem merevlemeznek hívjak és jelenleg annyiba kerül egy 500GB belle mint az 'tlag ember egész gépe... (SSD-soild state drive)

Ha sok hely kell es nem akarod hordozni ez tökéletes lesz külső lemeznek. HA nem a hely a legfontosabb hanem a sebesség akkor még nézelődj egy kicsit. vegyél kisebbet és gyorsabbat.

2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább adattárolásra használnám, Ha ilyen 480mbittel ki tudok olvasni belőle, szal pl filmet lejátszani vagy ilyesmi, az nekem elég. Meg ilyen régi limlomokat tennék rá. A gépem állandóan megtelik és nem nagyon van időm szelektálni, csak így nyaranta max.


Nem hurcolásznám magammal, szerintem felrakom a polcra, belevezetem a madzagokat és ott üljön felőlem aztán, csak működjön rendesen. Remélem nem hibásodik meg csak úgy.

2011. máj. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!