Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a laptop...

Szerintetek ez a laptop megéri ennyiért? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen laptopról lenne szó. Használt, másfél éves. Még garanciális (gondolom összesen kettő, azaz még fél évig).

Annyi szépséghibája van, hogy a touchpad melletti két gombról kicsit le van kopva a festék.

Szerintetek megérné 80 ezerért?:)


2011. okt. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. 80-90 körül hasonló tudású új laptopot kapsz, friss garanciával.
2011. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nah de milyet?:) Mármint azért gondolom a márka ebben az esetben sokat számít. És állítólag az msi elég jó. Lehet kapnék ennyiért ilyen tudásút, csak vmi gagyi márkát.

De az a baj, hogy nem értek hozzá, csak okoskodok:D

Esetleg tudsz mutatni párat, ami szerinted hasonló, és olcsó?:)

2011. okt. 5. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem venném meg. nekem érne 10-20 ezerrel többet, h új és friss gar van rá. Ki tudja, mi történt azzal a géppel. Lehet, hogy nem is él már rá a garancia. Szerintem gondold át. Támpontnak itt van néhány, ezek mind jók az árukhoz képest.

[link]

2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor még átgondolom:) Egyébként ismerősöm a srác, aki eladná, és informatikus, szóval nem hiszem, hogy nagyon "lelakta" volna. Csak a munkájához már jobb kell.

De lehet inkább veszek ennyiért egy netbookot:) Végül is olyan extra dolgokra nekem nem kell, szóval csak filmet nézek, netezek, levelezek rajta kb. Viszont sokat utazok, szóval a netbook kényelmesebb lenne. A mostani asztali gépemnél meg gyakorlatilag már egy alsó kategóriás netbook is jobb teljesítményben, és még ezzel is elvagyok:D

Micsoda dilemma:D

2011. okt. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!