Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom feljebb állítani a...

Hol tudom feljebb állítani a videokártya teljesítményt, vagy mi a hiba?

Figyelt kérdés
Egy intel gma hd-s i5-ös intergrált videó kártyám van 1.7gigás kapacitással DDR3-as. Laptopomban van. Nagy gépem egy sima nvidia 220megás videokártya volt és több játékot futott rajta mint a mostanin és nem értem, hogy miért. Valaki nem tudja, hogy mi lehet a hiba? Mert ilyen kapacitással szerintem mindent kéne vinnie és mégse. :-S
2011. máj. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Integrált videókártyáknak és a laptopoknak 99% hogy nem az a célja hogy játssz vele. Menjen a windows, menjen a HD film, a böngészés, és esetleg régi játékok is. Szinte a leggagyibb diszkrét VGA kenterbeveri az összeset.
2011. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az a géped procija, memóriája nem a videokártya, azt a GMA jelenti ami csak egy integrált "kártya" valójában csak filmnézésre és kb. 5 évesnél régebbi játékok futtatására alkalmas. Pont ezért kell nagyon körültekintően gépet/laptopot venni, valamint ha a játék is fontos de a költségvetés behatárolt akkor mindenképpen asztali gépet kell választani a fejleszthetőség és az ugyanabból a pénzből kihozható teljesítmény miatt.
2011. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-) És mondjuk egy külön videó kártyát lehetetlen belevenni? Vagy valahogy kicserélni. Meg az az érdekes, hogy van egy játék ami nagyon nagy grafika igényű és HD-s meg minden és tökkéletesen működik rajta. Viszont van egy ugyanolyan idős játék kevésbé jobb grafikával és mégse működik.
2011. máj. 17. 22:00
 4/7 anonim válasza:
Bemész egy szervízbe... kicserélik egy pöpecebre. Már egy 15 ezres mobility 20x kenterbe veri a te integràltadat. Szervizben asszem 5 ropi + vidikari
2011. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 17. 22:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor irány a szervíz. De akkor az alaplapot is kicserélik? Meg tudok választani h meiket rakják bele?
2011. máj. 18. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik laptopban bővíthető a vga, de ezt majd megmondják a szervizben, hogy a te esetedben mit lehet tenni.
2011. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!