Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az a kérdésem hogy a FRAPS és...

Az a kérdésem hogy a FRAPS és a Crysis működik egy Asus EAH5770 CuCore/2DI/1GD5/A 1GB DDR5 HDMI, Dual DVI VGA-val?

Figyelt kérdés
Nem a nagyságával kapcsolatban hanem a típussal kapcsolatban kérdezném ahol láttam a gépigényt ott azt írták hogy Nvidia Geforce videó kártya kell.
2011. máj. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működik.

Az nvidia pénzt dob a fejlesztőknek és ők ráírják, hogy nvidia, de ez nem jelenti azt, hogy a hasonló kategóriájú Ati/AMD kártyákon ne menne. Emlékeim szerint nagyon sok játék gépiényéhez fel van tüntetve az AMD/Intel illetve az Ati/Nvidia is. A Fraps meg nem játék, hanem egy alkalmazás és természetesen működni fog az is...

[link]

2011. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ. :) mellesleg tudom hogy a fraps nem játék, csak azért kérdeztem mert fel akarok venni pár játék menetet :)
2011. máj. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!