Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot a kettő közül?

Melyik laptopot a kettő közül?

Figyelt kérdés

Hali, érdekelne egy pár vélemény! Van két laptop ami közül nem tudok választani.

[link= [link] 5750G[/link]

[link= [link] 5552G[/link]

Amire használnám: filmnézés, JÁTÉK, internet, office használat, meg ami éppen eszembe jut.

Végül is a lényeg az lenne, h melyiknek van nagyobb teljesítménye. Szerintem az 5750G-nek. Ha valakinek van olyan laptopja amibe GT 540M van, annak megköszönném, ha felvenné velem a kapcsolatot.


2011. máj. 19. 18:25
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Főleg ha meg lehetne nyitni az oldalt:) 404-es hibát ír ki mind a kettőre. Játékra gépet, vagy konzolt kell venni, nem notebookot. Aspire helyett inkább valami felsőbb kategóriát nézegessél.
2011. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló, pont az nvidias acerről tettem ki nemrég egy kérdést és azt mondták, hogy a sandy bridge proci miatt nagyon jó, ugyanis alig fogyszt, ezáltal keveset melegszik és az aksija 4 -5 órát is bír, én is a 2310m-eset néztem. Egy ipon-os teszt szerint az i7 2630-s procissal 4 és fél órát bírt az aksi, szal gondolhatod, hogy az i3 is bőven elég és legalább nem forrósodik föl. A youtubon néztem erről videókat, hogy ez a cpu - vga páros mennyire jól viszi pl. a crysis 2-t. Én nagyon remélem, hogy nyáron tudok egy ilyent venni, hacsak addig nem jön valami jobb. :)))
2011. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18:37-es vagyok.

Ja és legalább 1 év garancia mindenképpen kell szerintem pluszban.

2011. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ACER Aspire 5750G vagy ez DELL NB Inspiron N5110.

Én a DELL-t választanám.


[link]

[link]


[link]

[link]

2011. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Acer Aspire 5552G-N854G50MN vagy Dell Inspiron N5010. Én inkább az inteles Dell-t választanám.


[link]


[link]

2011. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

18:32-->A két laptop amit néztem 140k körül mozog, csak itt nézelődhetek, mert ennyi pénzem lesz. Mivel eladom az asztali gépemet és annak az árából veszem a laptopot. Nem szívesen cserélem le, de megyek külföldre és egyszerűbb egy laptopot cipelnem magammal (kompromisszumot kötök). De köszönöm a jó tanácsot!


18:37-->Igen szerintem is így van, én is kutattam egy kicsit, de kellett a megerősítés. Az 5750g-t fogom megvenni, ha eladtam a mostani gépem. Köszi...

Mindenképpen hosszabbítom a garanciát 3 évre.


Többieknek is köszi.

2011. máj. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!