Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ideális Laptop 170 ezer forintig?

Ideális Laptop 170 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Laptopot veszek nemsokára, eddig PC-m volt mindig. Szeretnék egy pár véleményt hallani miket ajánlotok az adott árig?


Esetleg ha megkérlek leirhattok egy toplistát is márkákról, hogy inkább melyikeket nézzek?

pl: 1. Dell 2. HP 3. Acer stb


Tippek amikre mindenképp figyeljek :)


Előre is köszönöm!


2011. máj. 22. 15:17
1 2
 11/12 anonim válasza:

MSI-t soha életedbe ne próbálj meg venni, mert adok egy barackot a fejedre :P. Való igaz sokat javult mostanára, de 2 éves msi laptopommal szívtam eleget. 1 az, hogy anyagminőség pocsék, belül is az. Úgy képzeld el, hogy azért olcsók mert pl hűtő ventilátor kínai műanyag, és egy más márkában mondjuk márkás jól hűtő fém. tudom nem volt jó példa, de talán érted mire célzok. Teljesítményt úgy nyújt, ha közben turbinazaj van kb, és 86-7 fele áll meg olyan fél óra játszás vagy grafikai program után... MSI (N) örülök ha elpasszolom nemsoká... Touch pad is elég gány, bár a kattintókon kívül én bírom rajt ezt a részt, kattintók viszont förtelem. Billentyű, hát, az az amit alapvetően nagyon imádok, egyedül a hosszú í van a világvégén...de alapvetően írni jó rajt ha megszokod.

No mint írod játszani is szeretnél. ahhoz kell jó proci is és vga. Szal kevesebb pénzért ugyanazt szeretnéd mint én. Amit te mutattál linkeltél az N5010. Azóta kijött az új széria a sandy bridge-s szériák. Dellt veszek énis ilyet mint ez csak felsőbb kategóriából. [link] no nézd csak, CPU-nál 4 jegyű a szám ezesetben 2410M és core i-5 ami marhajó ezen az áron. Tied régebbi fajta, igaz ghzileg magasabb, de ez 2,3-2,9Ghz ig terjed. És a sandy bridge miatt gyorsabb is. VGA is jobb benne. USB 3.0 is van ebben, míg a tiedben nincs mit linkeltél. Nekem ez a véleményem :)...

2011. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. máj. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!