Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i5 2500K alapórajel...

Intel core i5 2500K alapórajelen milyen videokártyát tud maximum kihajtani?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon fontos kérdés a számomra, hiszen hiába vesz az ember egy jó vga-t, ha a processzor nem tudja kihajtani. Ott van természetesen a cpu tuning de én maximum csak 10%-t húznék rajta, vagy még annyit se, nem vagyok a tuning híve


Szóval maximum milyen erős vga-t vehetnék mellé, írjatok egy ati-t és egy nvidia kártyát is. Lehetőleg olyan ember válaszoljon aki biztos a dolgában, és nem csak tippel


Köszönöm :)


2011. máj. 24. 17:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem néhány játéknál (pl: MOHA Airborn) Full Grafikán néha beakad, és érdekes módon csak 2 magot használ, mindkettő 100%on, azaz hiába van HD6950em, turboorajelen ebben a játékban a proci a szűk keresztmetszet. Azaz attol függ mikori játékokkal játszassz hogy ki tudja-e hajtani, ahhoz kell a 4 mag.
2011. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!