Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépnek?

Mi lehet a baja a gépnek?

Figyelt kérdés
Lányom megrúgta a gépet, s elment minden, se kép se hang. Csak búgott, mint mikor be van kapcsolva. Aztán áramtalanítottam majd visszadugtam, de csak sípolt, ha jól számoltam hatot. Majd újra kihúztam és ugyanez. Többször eljátszotta ezt. Majd azt írta ki, hogy please chek signal és semmi nem történt. Kihúztam mindent belőle, leszedtem a tetejét, kiporoltam, majd visszadugdostam mindent. Aztán újra elindult. Nem hiszem, hogy a porolástól jött helyre. :D Valaki tud érdemben válaszolni? Köszönöm előre is. :)
2011. máj. 25. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Billentyűzet hiba (lehet hogy csak a bill. csatlakozó kihúzodott)


BIOS sípolás:

[link]

2011. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A belerugáskor egy panel elmozdulhatott,de amikor megigazgattad a belsejét, akkor visszabillent.
2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az volt a baja hogy a lányod belerugott és kijjeb húzódott egy ram vagy egy iesmi és ahogy kiporoltad véletlen visszanyhattad és jó lett az enyémmel ugyan ez volt :)
2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néztem a ramot, azt nem írtam, de kiszedtem s visszaraktam. Lehet akkor "csak" ez volt a gond?


Az egér csinál olyat, hogy nem megy a nyíl a képernyőn, mintha lefagyna. optikai, de a led meg villog, ha mozgatom, csak a nyíl nem megy. Kihúzom visszadugom és jó. De sűrün csinálja. Tipp esetleg van? Bocsánat a sok kérdésemért. :D

2011. máj. 25. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h alaplap hiba lesz...
2011. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a RAM van rosszul csatlakoztatva akkor szokott sípoló hangot adni.
2011. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!