Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung NP-RF511-S04HU vagy...

Samsung NP-RF511-S04HU vagy NP-QX510-S01HU? Melyik gépet lenne érdemesebb választani? Részletek kattintás után.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem magamnak két gépet, de nem tudok választani közülük. Azt tudni kell, hogy a mostani gépemet(HP Pavilion dv6 1110) elsősorban azért cserélem le, mert nem túl praktikusan tűzforró lesz egészen rövid idő után, a billentyűzetet és minden egyéb felületet az anyagából adódóan szinte naponta le kell törölgetnem és nagyon hangos. Másodsorban - tudom, ennek kéne fontosnak lennie - pedig a teljesítményével nem vagyok megelégedve.

A véleményeteket szeretném kikérni a gépekkel kapcsolatban:

Samsung NP-RF511-S04HU: [link]

Samsung NP-QX510-S01HU: [link]


Örülnék minden segítségnek, véleménynek, tájékoztatásnak, különösen olyan emberektől, akik valamelyik gépet használják a kettő közül. A másodikhoz találtam tesztet, az elsőről esetleg megoldható lenne egy rövidebb tájékoztatás a fent felsorolt nem kívánatos jelenségekkel kapcsolatban? Jah, és még az érdekelne az első géppel kapcsolatban, hogy az akkumulátor meddig bírja egy feltöltéssel.


Köszönöm a segítséget!


Ui: ha esetleg valaki tud hasonló teljesítményű alkatrészekkel ellátott gépet, ami számomra a leírtak alapján megfelelő lenne, és árban is megegyezik a két említett géppel, vagy olcsóbb, az legyen szíves és adjon hozzá egy linket.


2011. máj. 27. 18:39
 1/2 anonim válasza:

[link]

Ezt érdemes elolvasni, elég meggyőző

2011. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2011. máj. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!