Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A külső vinyómon a mappák INK...

A külső vinyómon a mappák INK mappává változtak nem tudom hogy hogyan és msot nem tudom megnyitni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 28. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami szőrös talpú írt egy vírust ami ezt csinálja, van ami fertőzött gépbe dugtad vagy a te géped volt az (nem kellett volna annyit warezolni -> vírusokkal együtt jár a sok warezolás)

Nem változtak "INK mappává" csak úgy látszik. (hosszú)

Ötlet: commander-be Beállítások -> Általános beállítások -> képernyő -> Pipáld be hogy látszik a rejtett/system fájl (csak szakembereknek). Elvileg ekkor ott vannak és látszódnak az eredeti mappák (amik rejtetté lettek téve)

Ezután az INK hülyeségeket le lehet törölni (azért vannak hogy megőrítsék a user-t)

Állítsd vissza a mappák attribútumát nem rejetre, a commander-t is állítsd vissza. Majd víruskeresés/irtás stb. stb.

2011. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!