Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora partíciót érdemes...

Mekkora partíciót érdemes csinálni Win7-nek? Csak az oprendszer lenne rajta, a többi máshol.

Figyelt kérdés
320gb os hdd-re win7et rakok, eredetileg vista volt és akkor nem volt particionálva csak, csak egy recovery volt meg a windows az adatokkal együtt. Mekkora helykell neki aminn rendesen tud dolgozni?
2011. jún. 4. 09:11
 1/5 Mugen ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha tényleg csak az alap dolgokat teszed fel, mint office, meg jópár felhasználói program akkor 50 gb kényelmesen elegendő lesz.

2011. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
viszont a WoW-ot nem tudod máshova rakni, mert nem engedi!
2011. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesómék is WOW-oznak/tak és biztosan nem a rendszerparticióról! Esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem engedi ékezetek mappákba telepíteni (pl: D:\játékok).

Én minimum 40GB-t adnék a rendzsernek, de ha nemsajnálod, mehet az 50-is. Itthon a két gépen 30 illetve 40GB-t foglal a rendszer (utóbbi 64 bites és több program van a C:-re nyomva).

2011. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jún. 4. 13:17
 5/5 anonim válasza:
én 100Gb-os partícióra tettem Windows 7 Ultimate 64biteset szóval van mérete rendesen de szerintem elég neki 40-45 is simán csak én mindent a rendszerpartícióra telepítek!
2011. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!