Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon Sürgős! Vissza lehet...

Nagyon Sürgős! Vissza lehet állítani egy pendrive-ra az adatokat, ha a Windows XP telepítőből töröltem a rajta lévő partíciót? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Mindenféle fontos adat volt rajta, de ha sajátgépből nyitnám, meg azt írja ki, hogy nincs megformázva.

Recuvával próbáltam visszaállítani, de az sem indult el, mert kiírta, hogy "Nem található boot szektor".

Kérlek Segítsetek!!! Köszi a válaszokat!


2011. okt. 13. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
formázd meg,vagy particionáld újra és úgy formázd meg,és utána futtass valami programot,multkor én is próbáltam egyet a ccleaner gyártóinak valami programja,de egy napig ment volna de akkor se biztos hogy minden meglesz,annyit meg nem ért az egész és kiléptem
2011. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne formázd meg! Na jó ha már megformáztad remélem gyorsformázás volt.

a diskdigger nevű program nekem bevált.

a Hirens boot CD-n levő verzió full, az oldaláról letölthető többet tud, de fájlonként 5 másodpercre megáll és rákérdez a következőre, tehát sok fájl esetén nehézkes.

2011. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem formázza meg nincs meghajtó sem
2011. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt ne hidd el a windowsnak.

Ezek a programok nem fájrendszer szinten működnek.

2011. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!