Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az eszközkezelőben az SCSI és...

Az eszközkezelőben az SCSI és RAID vezérlőkön belül az ATPAPTAQ IDE Controller előtt felkiáltójel van, vagyis nem működik. Hogy kell megjavítani?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Egyébként rákattintottam arra és azon belül az Illesztőprogramra, ott a frissítésre és ezt írta ki: A hardver telepítése során probléma volt: ATPAPTAQ IDE Controller A következő hiba történt az eszköz telepítése alatt: A megadott szolgáltatás nincs telepítve. Tényleg írjátok már le, hogy mit kell telepíteni. A google-ba már rákerestem, de nem adta ki.
2011. jún. 9. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyu! A windows/system32/drivers mappában benne van a hibás driver. Ki kell szedned! Ezután az eszközkezelôben frissítsd az illesztôprogramot. Miután nem leli az illesztôprogramot, engedélyt kell kérnie a nethez való hozzáféréshez. Engedélyezed. Magától le kell szednie a megfelelô drivert.
2011. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!