Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett a gépemmel?

Mi történhetett a gépemmel?

Figyelt kérdés
régebben játszottam LIneage 2vel, NFS hot pursuittal....azóta eltelt kb 3 hónap. most újra felraktam őket de mig régen kb 60-70 fps-el futottak, most csak 20-30. ugyanolyan beállitások mellett. MI lehet a gond? virus nincs...
2011. jún. 12. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy van vírus, mert 3 hónap után MINDIG van. De nem hiszem hogy ez a gond.

Próbáld

-A Windowst újrarakni.

-Kitakarítani a gépedet (porszívoval, viszont én még nem csináltam, szóval nem tudom, hogyan kell :D)

-(Megint) kitakarítani a gépedet (felesleges progikat,installereker kitörlöd.)

-A háttérben futó alkalmazásokat bezárni.


Sok szerencsét!

2011. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
huh kösz:p régebben is előfordult ez a probléma... akkor egy nagyobb ventillátor kellett bele potom 6k ért. Azt mondták egy idő után felmelegedett a gép a venti meg gyenge volt. DE ki lett cserélve..akkor most mi lehet?
2011. jún. 12. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:

3 hónap után mindig van? :D

2.5 éves a vindózom, és másodpercre pontosan ugyanolyan gyorsan indul el, mint újkorában, és semmivel nem lassabb. Mitől lenne vírusos?

2011. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom...:P de lehet csak a NOD32-nél van ez. Főleg ha sokat szorfözöl a neten...

Kérdező:mi mi lehet?:D

2011. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megint ventilláror prob?
2011. jún. 12. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Porszívózásra gondolsz?

Annak semmi köze a ventillátorhoz...

A lényege, hogy ahogy áll a gép, sok por gyülemlik fel benne, amik nagyon lassítják a gépet, szóval ki kell takarítani.

2011. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha régen ment, és ugyanez/rosszabb ventillátorod volt, akkor nem azzal van a baj.
2011. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
win xp-t raktam most fel egy más fajtát egy original cd-t...nem tom...régen is xp volt de vmi buherált...
2011. jún. 12. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor...mennyi idős is a Windows?
2011. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
? mit mennyi idős? most lett felrakva 3 hónapja kb ha erre gondolsz
2011. jún. 12. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!