Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy átlagos felhasználónak...

Egy átlagos felhasználónak érdemes SSD-re beruházni? Netezés, tanulás, filmek konvertálása, zene lejátszás/szerkesztés, Játékok futtatására használom leginkább a pct.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, ezekre a normál merevlemez is megfelel.
2011. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom egyébként. Hozzá kell tennem hogy nem láttam még SSD-ről bootoló oprendszert. Így nem tudom mekkora a különbség. De szerintem átlag felhasználónak nem biztos hogy megér pl 50eft-ot hogy hiper gyorsan induljon a pc.

Köszi a választ!

2011. jún. 12. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, amúgy milyen géped van, meg attól is, hogy mennyi türelmed. Az általad felsorolt feladatoknál a játék és a filmek konvertálásán kívül sokkal többet dob a teljesítményen a HDD-hez képest, mint a legerősebb processzor a leggyengébb újonnan kapható processzorhoz képest.
2011. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
átlagos vagy annál gyengébb gépbe nem feltétlenül ajánlott, de mostmár 25 körül szórják a 64gigásakat, az egy oprendszernek+progiknak bőven elég, és sokat dob mind a teljesítményen, mind a felhasználói élményben.
2011. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig csak olyan emberrel beszéltem akinek még nincs tapasztalata milyen is valójában. Pedig lehet csak félnek tőle az emberek,mert kicsit drágább (még most),és kell hozzá egy kicsi "szaktudás", mert nem egészen úgy működik mint a HDD.

2011. jún. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!