Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol vegyek notebookot? Kinézte...

Hol vegyek notebookot? Kinéztem egy Asus notebookot a neten, de jobban szeretném üzletből megvenni. Légyszi ajánljatok valami szgépes áruházat, ahol meg is nézhetem, és rögtön meg is vehetném.

Figyelt kérdés
Ez különben egy Asus N53SV-SX517V típusú gép. Neten látok rendelési oldalakat, de mindenhol előrendelés van csak, és előre kell fizetni is.Köszönöm.
2011. jún. 13. 14:33
 1/4 anonim válasza:

Két oldalt is tudok, ahol fizethetsz kp-ban akkor, amikor kihozza a futár. Én is most rendeltem egyet, még nem jött meg, de ahogy néztem, jóval olcsóbb netről rendelni, mint boltban megvenni.

www.laptopolis.hu -> csak kiszállítás van

www.bitstore.hu -> kérheted a boltba is, és akkor nincs szállítási díj, de a bolt érdi azt hiszem

Nézd meg, hátha van, amit te néztél ki magadnak.

2011. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt elkérnek érte és csak 24 hónap a garancia?!
2011. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt venném DELL NB Inspiron N5110 15.6" 1366x768, Intel Core i7-2630QM 2.0GHz, 8GB, 500GB 196.750 Ft, nem csak, hogy olcsóbb de legalább 3 év garit adnak. És egy megbízható márka.

[link]

2011. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a gépet néztem ki, ezt szeretném megvenni. Lehet, hogy van több másik is, ami olcsóbb, esetleg jobb, én ezt néztem ki. De nem szeretném neten megrendelni. Boltban meg nem látom sehol. Valaki, tud valamit esetleg?
2011. jún. 16. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!