Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek 30 ezres tablet...

Van valakinek 30 ezres tablet pc-je?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen minőségűek azok az olcsó kínai tábla gépek, rendszergazda tudna-e vele azért buherálni?
2011. jún. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

te magad írtad le a két legfontosabb jellemzőjét: olcsó és kínai. Ez mindent elmond a termékről.


Egy rendszergazda amúgy ért az ilyenekhez, el tudja dönteni, hogy neki mi kell.

Mit "buherálna" vele? Mert sokkal egyszerűbb egy Wines vagy Linuxos gépről állítani a hálózatot, mint egy billentyű nélküli androidos vagy más oprendszert futtató eszközről. de ez megint olyan dolog amit egy rgazdának nem kell magyarázni...

2011. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de mitől jó egy rendszergazda és egy informatikus? No? Ha fejlődik a korral, ISMER minden féle eszközt, a legújabb technológiákat... érted... ezért kérdeztem.
2011. jún. 24. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdésed...


(Egy informatikus, vagy egy olyan ember akit kicsit érdekel az informatika tisztában van az alap dolgokkal. )

Mint rendszergazda, a munkájában (hálózati felügyelet, konfigurálás...) nem tudja használni az ilyen eszközöket.

Mint átlag ember el tud vele szórakozni, de ennyi.

2011. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
20-asert is lehet kapni Vateran ilyen kinai vackokat. Szerintem informatikuskent mar csak hobbibol is erdemes ilyeneket buheralni, 100 ezret viszont a franc koltene ra, szoval igen, erdemes megvenni egy ilyet.
2011. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!