Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon Pixma MP250. házilag...

Canon Pixma MP250. házilag (többször) újratöltött tintapatronnal hibaüzenet ír ki:nem lehet felismerni a tintapatront. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi gondja nem volt,nyomtatott. Ma meg világít a háromszögben villám hibajelző led, és azt mondja a számítógépen,hogy "A tintapatront nem lehet felismerni. Rosszul van behelyezve,vagy nem kompatibilis a nyomtatóval". ebből semmi nem áll fenn. Valakivel fordult már ez elő? Megoldás van e rá,és mi az? vagy kénytelen leszek új patront venni? Resetet próbáltam, az sem működik. de azért reset-tanácsot is elfogadok. Max nem jön össze :)
2011. jún. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Pixma MP190-em van, és egyszer vettem bele utántöltött patront. Hát azt sem fogadta el. Szóval elég jól kitalálta a rendszerét a Canon, hogy lehúzza az emberek pénztárcáit...Valószínűleg új patront kell venned.
2011. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz a választ. én is ezt sejtettem :) de mint mondtam, gond nélkül elfogadta az újratöltött patront,többször is ehet,mégsem olyan jó a rendszer.Eddig már többször 4-6ezer forintot megspóroltam.

azért reménykedem,hátha van valakinek megoldása.ha igen, szeretettel várom a válaszokat :)

2011. jún. 22. 00:43
 3/5 anonim válasza:

Egy g y á r i patront max. 2x illik újratölteni.

Hosszú távon nem jó megoldás a töltögetés,a nyomtatófej meghal...

Jómagam MP800-at használok, sosem tettem bele utángyártott Pelikan-nál rosszabbat, de az esetek háromnegyedében eredeti,gyári patronnal nyomtatok. Az utántöltötthöz képest sikít a különbség egy 10x15-ös kép esetén....sajnos nálunk szerencsésebb fejlődésű országokra tervezik ezeket a jobb nyomtatókat,ahol az utántöltés fel sem merül. Max. az utángyártott. Azt a németek is "eszik".

2011. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A többszöri utántöltés kb 4-et jelent...hát én kezdő nyomtatótulaj vagyok ,elnézést,hogy megsértettem a nyomtatótulajok iratlan törvényeit :)

akkor csere lesz.

2011. jún. 22. 19:46
 5/5 anonim válasza:

Egy utángyártott nem fog földhöz vágni, azzal lehet egy alapos fej-, és fúvókatisztítást csinálni, utána lényegesen javul a nyomatok minősége.

Nem sértettél semmiféle íratlan szabályt, mindenki igyekszik olcsóbban nyomtatni, a színes lézeres nem mindenkinek adatik meg, háztartási célra meg teljesen felesleges....

2011. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!