Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon pixma MP250, utántölthet...

Canon pixma MP250, utántölthető-e injekciós tűvel?

Figyelt kérdés
Még nem fogyott ki , de én előre gondolkodok. Hp psc1310 -et utántöltöm rendszeresen, de van itt a koliba is egy nyomtatóm. A helyzet az, hogy kivettem a patront, leszedtem a papírját és láttam hogy van ott egy kis lyuk. No, ebbe belenyomjam -e az injekciós tűt? Ha igen milyen mélységben? Vagy milyen hasonló olcsó módszert ajánlotok?
2011. okt. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik hozzá utántöltő, tehát lehet tölteni, de ne a hp töltőjét használd, vegyél hozzá valót, mert a tinták eltérő összetétele miatt esetleg beszáradhat a fej, és úgy csináld, ahogy a töltő kit leírásában van.
2011. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a MP190 van!Ugyan az majdnem!

Röviden:

Feszegesd le a patron kupakját, majd 10-12ML fekete CANON tintát (1.dl kb 1000.- a kinai webshopban) fecskendezz bele!!!Alulra a szivacs alá!Majd Palmatex ragasztóval zárd le lehetőleg légmentesen! Szigetelőszalag csíkkal rögzítheted az összenyomást!

Ha nem ragasztod vissza beszárad 2 nap alatt!

Ha beszárad későbbiekben fogsz egy papírtörlőt, vagy zsepit és spiccelj rá egy spricc ablaktisztítót és egy mozdulattal nekiérinted a nyomtatófejet!!!

Windows rendszerben a beépített számláló nagy valószínűséggel le fogja tiltani a patront, de a neten találsz hozzá reset kombinációt és nyugodtan reseteld a patront!

Érdekes, mert Linux rendszerekben ezzel nem kell foglalkozni.

Állítólag 2-3 töltést bír ki a fej, de nekem már 3-szor volt!

2011. okt. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké. ez mind szép és jó, de milyen kupakot is feszegessek rajta? mert én már ott elakadtam!!!!!
2011. okt. 19. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A tetejét le "lehet" szedni kisebb gyötrelmek árán. De szerintem mielőtt nekikezdenél a feszegetésnek, inkább szerezd be az utántöltő készletet, amit fentebb írtam, pl itt:

[link]

és a töltőhöz csatolt útmutatót (mert az is van hozzá) kövesd.

Esetleg ha többet áldozol rá, vehetsz utángyártott patront, pl itt:

[link]

2011. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3szor csináltam nekem bevált.Biztos, hogy más másként csinálja:

A kupak alatt értem a szürke részt, ezt tudod felszedni, ami felül van.Ez egy ragasztott rész.Van benn egy vatta szerű anyag.Oda kell befecskendezni a tintát, úgy hogy lenyomod a tűt az aljáig!Mikor a felső részen megjelenik a tinta, akkor kész is.A fekete benyel 11-15ML is, de a színes 3 részre van osztva, ha jól tudom 3-5 ML megy bele külön-külön!

Aztán egy gyufaszállal bekened egy csepp palmatex-el ott, ahol a ragasztást felfeszítetted mind két oldalon!!!

A szürke színű tetőt is és magát a patron házát is!Kb 10 perc !!! múlva összenyomod és letörlöd a patronból esetlegesen előszivárgó tintát!Soha ne fordítsd fejre és ne fogdosd a nyomtatófejet!!!


Itt a két legalsót kell rendeli, de itthon vannak a teszkóban és a plázákban ilyen töltögetős vállalkozások, ahol vehetsz tintát!

Viszont ha van rajt lyuk, próbáld meg tölteni, amikor kifogy!Ha nem megy, akkor így is úgyis ki fogod dobni!

De hát a HP töltötted, ez sem fog ki rajtad!!!


Most így visszaolvasva ennyi erővel fúrhatok rá egy lyukat és csak beragasztom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)


Szóval inkább a lyukon csináld!

2011. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!