Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az laptop melyik alkatrészei...

Az laptop melyik alkatrészei működnek még "alvó állapotban"?

Figyelt kérdés

Ilyenkor teljesen kikapcsolnak/leállnak az alkatrészek, vagy vannak amik még működnek? (OP: Win7)

És ugye nem károsítom ezzel a gépet, ha szinte mindig "alvó állapotba" helyezem...?

Köszi a válaszokat! :)


2011. jún. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Háth annyi hogy a memória van még életben még tárolja az infókat - háth én szoktam pihentetni. de nagy gondot nem csinálsz vele.
2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor szabad hordozni a gépet?

Hordozás okozta kisebb rázkódások nem károsítják a még működő memóriát?

2011. jún. 22. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
háth a memóriában nincsen forgó alkatrész tudomásaim szerint , szerintem nyugodtan hordozhatod csak ne snowboard-ozzál vele XD
2011. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké oké köszi! :DD
2011. jún. 22. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A laptop hordozásra való, akár bekapcsolt állapotban is mozgathatod, semmi baja nem lesz, erre találták ki.

Amúgy ha már leállítod, akkor ne alvó állapotba tedd, hanem hibernáld, mert akkor annyit fogyaszt, mintha ki lenne kapcsolva (vagyis semennyit), csak pár másodperccel tovább tart a leállás-újraindulás.

2011. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!