Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen konfig a mai játékok...

Ez milyen konfig a mai játékokra? Intel Core i5-2410M Prozessor (bis 2,9 GHz), Dual-Core 39,6 cm (15") HD 16:9 LED Display (glänzend), Webcam 8 GB RAM,500 GB Festplatte, DVD Brenner NVIDIA GeForce GT 520M Grafik

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nem jó....

laptoppal ne akarj játszani....

és linkeljél minthogy érthetetlen módón bemásolod....

2011. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj az előttem szólóval. Már miért ne lehetne laptopon játszani? Közepes beállítások mellett lehet játszani notin, csak ennél az gt520m kevés lesz, inkább 525m-eset nézd, mert ezzel minimumon is alig fognak menni (akadoznak) a játékok. A proci a mostani egyik legjobb a notikban, bár igaz, hogy játékokra az i3 2310m bőven elég, mert ez még az előző generációs i3 380m szintjén van tesztek alapján. Már csak a túlzott melegedés miatt nem venném, de persze te tudod. De ha valami komoly videószerkesztésre-vágásra kell a noti, akkor ez jó lesz, de szerintem játékra Nem Éri Meg
2011. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok:nyilván a túlmelegedés miatt írtam hogy ne játszon vele
2011. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen tipusú és méretű noti, de általában a sb 2310m nem melegszik ngyon, mivel energiatakarékosabb. Persze, ha elqrták ott is a hűtést, mint pl. az msi-knél, akkor baj van. Pl. mis cx620, nem ezt nézted ki véletlenül? :o
2011. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!