Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire lehet akadály a...

Mennyire lehet akadály a Windows 7-nél ha csak 32 Mb. integrált videokártya van a gépen?

Figyelt kérdés

A RAM 1Gb-os, a vinyó pedig 160Gb.

A proci 1.7GHz Intel Celeron.

Kellene venni egy 128-ast? Mi pénz az?

Olvastam itt, hogy az integrált nem olyan jó teljesítményű, mint a külön videó kártya. Mit befolyásol a teljesítménye?


2009. márc. 25. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A 32MB-s videokártya nem lesz gond. Inkább az 1GB RAMot volna jó megduplázni.

Valószinűleg nem fogsz tudni minden képi megjelenítést használni majd (Aero). És igen, a rendes kártyák általában jobb teljesítményt adnak. Az integráltat az ára miatt használják, főleg irodai és "otthoninetezős" konfigban.

2009. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi a minimális konfiguráció, ami kell majd a win7-nek, de egy 32mb-os integrált piszok kevésnek tűnik... Az enyémben is integrált van, de 256mb-os, ezzel már minden gyönyörűen fut... A RAM sztem elég, de persze nem ártana még bele, de a win7 elvileg nem fog annyit enni, mint a vista...
2009. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is azt hallottam, hogy az 1Gb RAM az a minimális, de elvileg ennyivel már fut.

Akkor a 32-es videok. lehet probléma?

Van valakinek tapasztalata?

Állítólag 1GHz-en 512Mb RAM-al is jól futott valakinek.

2009. márc. 25. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a minimum követelmény a telepítéshez


1 GHz 32-bit or 64-bit processor


1 GB of system memory


16 GB of available disk space


Support for DirectX 9 graphics with 128 MB memory (in order to enable Aero theme)


DVD-R/W Drive


Internet access (to download the Beta and get updates)

2009. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor mégegyszer: a 128-as kártya az Aero-hoz kell. A 32-essel is működik (DX9-et támogatja minden ilyen alaplapi kártya). Nekem elindul, alig fut valami (mIRC, torrent progi, IE amiben ez az oldal van betöltve), TC, MSN, PowerISO, víruskergető, LogMeIn) és 2,15GB a memóriahasználat. Szóval az 1GB nagyon kevés lesz. Persze mondjuk Aero nélkül lehet, hogy nekem is fele lenne, az is eszi szépen.
2009. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!