Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu Siemens ESPRIMO...

Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile V5535-re telepítettem a Windows 7-et (x64), video kártya (SiS 351 Mirage 3 IGP) drivert nem találok, honnan lehetne letölteni?

Figyelt kérdés
Van driverem, de folyamatosan hibaüzenetet ír ki.
2011. jún. 25. 00:21
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Keress rá a Windows Update -en.
2011. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esprimo Mobile válasza:

Szeva, nekem is ien notim van csak én 32 bites vin7-et raktam rá: Én innen töltöttem le drivert: [link]


Nekem videokarira és hangkártyára kellett. Ha nemakarja bevenni, elküld a málnásba kompatibilitási probléma hibaüzenettel akkor az eszközkezelőbe a videokari tulajdonságoknál az illesztőpogramfrisítésel tukmáld rá, Nekem úgy bevette. Előtte nemüködött az aero. Most sincs kedvem használni, mert ha aero témát állítok be akkor kb 15 perc használat után hibaüzi kérdésel nyaggat hogy: túlsok erőforrást foglal, akaroke normál sémát, na ezt minden win indulás után eljátsza jó driver-el is. A hang az müködött magától is, de nagyobb hangerőn úgy recsegett a hangszóró mintha kilenne szakadva a membránja. Ha neked is csinál iet ne a hangszóróra gyanakodj, cseréld le a hangkártya drivert akkoris ha a win7 nemakarja, mondván ő jó és működő drivert telepített. Nekem bejött, más driver bajom nemvolt úgy emlékszek. A millió kérdés is win7 hiba, magától sajnos nemunja meg, ha a vezérlőpútban letekered a biztonságot minimumra attólmég biztonságos marad a géped csak 80%-al kevesebbet nyavajog. Vagy legalábbis én 5-hónapja vettem használtan a gépet, vettem hozá jogtiszta win7- home premiumot, a Microsoft securiti esencial soha semmi hibát nemtalál és nincs semmi lasulás vagy probléma a géppel, pedig csak 1 giga van benne és netezésre használom. Sok sikert. Szeva

2012. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!