Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a meghajtómnak?

Mi a baja a meghajtómnak?

Figyelt kérdés
Asztali pc XP sp3. Lg dvd író. Már egy pár éve használom, eddig jó volt. A kontol zöld led villog (mert benne van egy lemez), de nem játssza le. Kinyitni sem tudom, a sajátgépen belül sem látszik az ikon. Tápot is ide kábelt már lehúztam és visszadugtam (kontakt hibára gondoltam).
2011. jún. 27. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tönkrement
2011. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajátgép, CD-DVD-meghajtó se Kiadásra, se kézzel lenyomva az ajtó nyitására nem mozdul?

Van egy pici lyuk a CD-DVD meghajtó ajtaján, kiegyenesített gemkapoccsal nyitottuk ki régebben.

2011. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gondolod?
2011. jún. 27. 21:34
 4/9 A kérdező kommentje:
igen. gemkapoccsal már kinyitottam és kivettem a lemezt. Sajátgép nézetben nem látszik az ikonja.
2011. jún. 27. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, ha benne marad a lemez és úgy kapcsolod ki, akkor bekapcsoláskor arról akar majd bootolni.
2011. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mire jók az egykori munkahelyemen tanult apró kütyüs trükkök! Nagyszerű, akkor most nézzél sűrgősen másik CD-DVD író-olvasót, ki kell ezt cserélni. Az enyém Samsung, már 3 éves és semmi baja sincs.
2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját fiókról nem látod az ikonját, vagy rendszergazdaként? Ha előbbi, akkor vidd rá az egeret, jobb egérgomb, Tulajdonságok, Megosztás. Ha ezek után mind a két fiókban látszik az ikon, akkor oké.
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hova vigyem az egeret, amikor NEM LÁTSZIK AZ IKONJA. Mintha nem is lenne meghajtóm. A rendszer nem látja egyáltalán.
2011. jún. 28. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem látod, rendszergaudai fiókról se, akkor ez sajnos hulladék, cserélni kell. Vidd szervízbe.
2011. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!