Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? (ˇlentˇ)

Figyelt kérdés
1.Nagyon nem értek hozzá ezért ne várjatok szakkifejezéseket.:D Tegnap rendben kikapcsoltam, de ma nem akart bekapcsolni. A bekapcsológomb köröl világított a led ami szerint kap áramot és megy de a monitorom nem reagált semmit és a bekapcsológomb alatti kis led ami akkor villog ha dolgozik nem csinált semmit.2.Ja meg egy régebbi problémám is lenne mert ha kicsit megbillen a gép akkor leáll vagy újra is indul.
2011. okt. 29. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is csinált ilyen leállásokat ha megmozgattam

lehet valamilyen kábel ki van lazulva és azért nincs kép se

2011. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a monitor kábelét, jól van-e rögzítve. Kapd le az oldalát és nézd át a huzalokat, talán az alaplap vagy winchester kábelnek nincs jó kontaktja. Magyarul leszeded az oldalát, van benne egy lapos cucc az oldalára csavarva tele bigyókkal. Az az alaplap. Megnézed azt a kábelt, ami aból jön ki amiből a többi, vagyis a tápból (ami a hátsó részében van a teteje felé). A kábel egy soros csatlakozón van az alaplapra dugva, megnézed, nem-e mozdult el vagy laza-e. De egyszerűbb, ha minden kábelt átnézel. Mégegyszerűbb, ha szólsz az egyik haverodnak, amelyik ért hozzá.
2011. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!