Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS Flash fail! Mit tegyek?!

BIOS Flash fail! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Acer Aspire 5720z notin flasheltem a biost windows alól. Elvileg sikerült, de a windows nem indul... a bios menübe betudok lépni, szépen látom az új verziószámot, minden frankónak tűnik, megjelenik a windows töltő képernyő is de egyszercsak kifagy kék halállal... a flashelés óta. Mit tegyek? Elcsesztem a biost? Vagy csak nem "szereti" a windowst az új verzió? (XP)
2011. aug. 24. 02:04
 1/2 kuktaberci ***** válasza:

hackelt windows... mit vársz?

Elvileg a csatolás amit eredetiséghasználatra használnak, most nem bírja bios-t azonosítani és megmekkent.

Rakd újra, egy óra nem a világvége.

2011. aug. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Így van, a BIOS frissítés rohadt veszélyes dolog. Csakis tiszta Windows telepítés után szabad megcsinálni, de persze akkor sem szabad taknyolt Windows -t használni.


Én amúgy lehetőség szerint kerülöm a Windows alóli frissítést, pont az ilyen dolgok miatt. Ha floppy használatra nincs lehetőség, inkább külön boot CD -t csinálok neki.

2011. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!