Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU tuning, hogyan?

CPU tuning, hogyan?

Figyelt kérdés
A GPU már összejött már csak ezt kellene
2011. júl. 5. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tuningnak nem állunk úgy neki hogy fogalmunk sincsen hogy hogyan tuningoljunk... Először is vágnod kell a lapodat a procid a bios-od és a bios cuccait + mit bír a procid a lapod támogatja e a tuningot van e jó hűtésed. ha ezeket vágod akkor már lehet róla szó..
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Spoiler, Nitro, nagyobb abroncsok...
2011. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Egy két rakéta, új kerekek és gyorsak lesznek! De most komolyan! Viccet félretéve! Én nem tuningolnék a helyedben, hanem inkább vennék egy új processzort!
2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is azt tenném te nagy okos, de most nincs annyi pénzem, és amúgy is ha újat vennék, akkor kellene egy új alaplap meg RAM is, mert másképp nem találna bele, és ezt egy szakértő mondta mert utánaérdeklődtem .... mennyi balf@sz úristen ....
2011. júl. 5. 20:04
 5/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló totál hüly3, 1. meg ... én program után érkelődtem inkább mert a GPU is úgy sikerült, nem BIOS az már magas
2011. júl. 5. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem te ne ugass itt hanem menj el dolgozni..és ne a segélyből vegyél gépet..
2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hááát..

Igazából videókártya húzást az inkább progival végzik(mint te is tetted)álltalában "RivaTuner"-el.

Processzor húzás:

Ha a processzort tuningolod, mindenképp szükséged lesz egy új és nagyobb teljesítményű, mégis csendes procihűtőre!

A processzort csak a BIOS-ban érdemes húzni ( ha lehet, de nem mindegyik alaplapnál ), mert ha szoftveresen húzod, akkor a procid hamar tönkremegy és dobhatod ki...

Ezután kapcsoljuk ki a gépet, majd be, és lépjünk be a BIOS-ba ( átalában a delete billentyűvel ). Itt megtalálod a tuninghoz szükséges beállításokat:

CPU Clock

Ezzel a processzor külső órajelét ( FSB ) változtathatjuk meg ( nem mindig )

CPU Multiplier

Processzorórajel-szorzó. Ha ezt megszorozzuk az FSB órajelével, megkapjuk a valós processzor órajelet!

2011. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz úgy tuningolni hogy a Bios az már magas??????
2011. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hiába vagytok felháborodva a kiborulásom miatt ... mért az nem balf@szság, hogy spoiler, nitro meg az, hogy vegyek új gépet? Hát nem járja ki az a kicsi agyuk, hogy ha tehetném vennék? Ja, és dolgozok (bár nem tudom honnan vette, hogy nem), de egy jó gép drága s nem vagyok politikus, hogy legyen honnan lopjam a pénzt, kevés a fizum.
2011. júl. 6. 07:30
 10/13 anonim ***** válasza:
én ezt meg értem csak akkor írd le a procid, lapodat és segítek de ha nem írod le akkor hogyan segítsek??
2011. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!