Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megvenni ezt a...

Hol tudom megvenni ezt a Laptopot?

Figyelt kérdés

[link]

Néztem elég sok helyen,sajnos sem a márka képviseleténél nem találtam, sem egyéb oldalakon.

Vatera-Teszvesz néztem de nem leltem erre a gépre.

Segítségeteket előre is köszönöm .


2011. júl. 6. 23:24
 1/1 c:\ ***** válasza:

Telefonon egyébként beszéltél velük? (mármint a Toshiba magyarországgal)


Én azért azt gondolnám - bár lehet, hogy "naív magyar" vagyok - hogyha előadod nekik, hogy ilyet akarsz venni, de magyarországi garanciával (rajtuk keresztül, vagy nekik valami hivatalos forgalmazójukon keresztül), stb, akkor azért kutyus kötelességük lenne valamilyen formában segíteni ebben. Ezekre a termékekre nincs ún. világgarancia egyébként? Ami annyit takarna, hogy mindegy, hogy hol veszed (mármint melyik országban), ahol van márkaképviselet ott van rá garancia.


Egyébként meg nem tudom hol laksz, de esetleg a legközelebbi szomszédos országban szétnézhetsz, hátha kapni, legrosszabb esetben kiautózol érte, vagy megrendeled onnan. (aztán lehet, hogy még anyagilag jobban is jársz így :D)


Én úgy gondolom, ha mindenáron pont ez a típus kell, azért van rá lehetőség, hogy megszerezze az ember és még valami féle garancia is legyen rá.


Egy szó mint száz, ha eddig még nem tetted meg, akkor hívd fel őket!

2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!