Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy videokártyát...

Ha veszek egy videokártyát akkor hol tudom megnézni hogy az én gépem melyik memória gddr2 vagy gddr3 vagy gddr5? ha valaki tud segiteni az válaszoljon

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az a vga-nak a memóriájára utal. Nem a te gépedre
2011. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Először azt nézd meg, hogy a mondatnak, amit beböfögsz ide kérdés gyanánt, van-e egyáltalán értelme.
2011. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az nem klényeg vga vásárlásál max ott bukhatsz el hogy agp vagy pci-e nem tuom hogy ennek tudatában vagy-e de jobb ha megnézed. Plusz ddr illetve gddr minél nagyobb a szám anál gyorsabb a vga memóriája..
2011. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vga dobozán, arra mindig ráírják, hogy milyen ramja van. (ha most akarsz venni, ddr2-t máris felejtsd el!)
2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Újra az előző vagyok..

Ha már megvan, de doboz nélkül vetted, tegyél fel egy Everestet, az kiír mindent :]

2011. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
GPU-Z a legbiztosabb az kiírja a pontos adatokat. és GDDR5 ;) nem szar DDR2 xDDDD meg DDR3 :D
2011. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

a ddr besorolás és a csatlakozás összefüggés csak a ramoknál jellemző....

vga-nal csak azt kell nézned h agp vagy pcie...

2011. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
pcie van nekem
2011. júl. 8. 23:42
 9/24 A kérdező kommentje:
de hát akkor vehetek egy gddr5 videokártyát is pcie???
2011. júl. 8. 23:43
 10/24 anonim ***** válasza:
Természetesen, azt is ajánlom. Milyenre gondoltál? Mert merem állítani ha ilyen kérdést teszel fel lehet, hogy amennyit rászánnál sokkal jobb teljesítményűt is vehetnél. Szóval mennyit szánsz rá maximum?
2011. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!