Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy videokártyát...

Ha veszek egy videokártyát akkor hol tudom megnézni hogy az én gépem melyik memória gddr2 vagy gddr3 vagy gddr5? ha valaki tud segiteni az válaszoljon

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát én inkább a geforcal vaok s ha tok egy jot venni akkor rá szánok többet is de kb most a geforcnal melyik tipus viszi a mostani jatekokat???
2011. júl. 8. 23:53
 12/24 anonim ***** válasza:

ha csak nVidia jöhet a képbe...

bár nemtudom mennyit szánsz rá...de írok párat...

a gts 450 pl a maga 25 körüli árával belépő szintű gamer kártyának számít....sok teszben használják mostani játékokkal igaz nem full grafon...de ha nincsenek fullHD-s vágyaid akkor ez jó kis kártya....megy vele sok játék persze ehhez jó procinak és ramnak is társulnia kell...

tesztekben crysis2 , medal of honor 2010 és cod 4,5,6, a 7-ben nem vagyok biztos....jah és a battlefieldek...


eztán középkategóriában ajánlanám a gtx 460 at amivel nem lesz gond a fullHD-val sem a mai játékoknál és a 3D technológiában is elől jár....minden mai játékhoz jó....a maga 40 körüli árával


ha többet is szánnál rá akkor mondjuk 60 körül megkapod a gtx 560 TI overclock-ot is ami rohadtul verhetetlen a játékok szempontjából...persze van ennél jobb kártya de azok már feleslegesen drágák és nem tudnak ennél többet nyújtani ma...nincs játék ami kifogna rajta...sem ma sem pedig a (megkockáztatom)az elkövetkezendő másfél 2 évig fullHD-ben....kis butítással meg még hosszú évekig kínozhatod....


ha többet is szánn

2011. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát GT260 meg gtx 460-tól kezdve felfelé, akár ajánlom ati 5830 25ezer körül, jó áron
2011. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
egy olyan geforce kellene ami a mai játékokat viszi a felbontás az most nem szamit csak az hogy vigye a mai játékokat erre pl mondani valaki ha tud????
2011. júl. 9. 00:17
 15/24 A kérdező kommentje:
ha veszek egy gddr5 vidokártyát az már sokat segit
2011. júl. 9. 00:24
 16/24 anonim ***** válasza:

Istenem....

Én is leírtam, meg a kedves előttem író is, ott van középen ---GTX 460-----, azt megértem lusta vagy és telibe sz*rod, de ha már a szádba rágják és még mindig nem próbálkozol megérteni kissé felpaprikáz.

2011. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Még el is írom, 450!
2011. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
elmész te a pics@ba!!!!3-at is írtam....csak annyit kell eldöntened h mennyit szánsz rá.....azok mind viszik a mai játékokat.....
2011. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
egyiksem csak egy kérdést áruljatok el radeon hd5870 mennyiért kapok????
2011. júl. 9. 01:45
 20/24 anonim ***** válasza:

aztarohhadt! te mekkora looser vagy....

azt mondod h geforce kártyát kérsz...gondolom nV re gondoltál....kimerítő választ kaptál....most meg egy ati áráról érdeklődsz???


olyat meg nem mondunk hogy " egy kérdést áruljatok el"


én nem kérdeztem hanem mondtam azt hogy az általam írt mind3 kártya viszi a mai játékokat....

az egy dolog hogy fingod sincs róla....elnézhető hogy belemagyarázol pedig közöd nincs hozzá....az sem baj hogy értetlen vagy és síkhülye....nem a számítástechnikához ..hanem a magyar nyelvhez...DE AZ NAGGYON GANÉ, HA A VÁLASZ SEM ÉRDEKEL

kérdezgesd a haverjaidat ha ugysem érdekel hogy mit válaszolnak....

2011. júl. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!