Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Árt a vinyónak ha pl.2-3...

Árt a vinyónak ha pl.2-3 hetente vagy havonta új windowst teszek rá?

Figyelt kérdés
Az élettartalmát, minőségét rontja?
2011. júl. 16. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rontja (mért is rontaná?). Viszont havonta OS-t cserélni szerintem túlzás. Én évente szoktam, azt is mentésből (értsd: telepítés után norton ghost-tal csinálok egy másolatot, és azt teszem fel, így telepíteni sem kell és 10 perc alatt megvagyok).
2011. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Norton Ghostot én is használom, és milyen jó kis progi. Tényleg 10 perc és megvan minden tokostól vonóstól :) Nem szoktam én se amúgy telepítgetni ha kell ha nem, a mostani windowso is lassan 1 éves, itt csak arra voltam kíváncsi, hogy a vinyó mégis, hogy tűrné. Köszi Geri Boss a válaszod.
2011. júl. 16. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem árt neki!
2011. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nállam régen rekord volt, ha 1 hónapig bírta a win:)

Kb mindig az volt, hogy szar gép és épphogy elég volt arra amit használtam, viszont hamar belassult ezért, hogy elég gyors maradjon sűrün raktam rá új win-t:) Amúgy ugyanannyit árt neki, mintha letörölnél róla egy rpogramot majd ujrainstallálnál egy másikat:)

2011. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!