Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujratelepittem a gépet, de se...

Ujratelepittem a gépet, de se hang, a kép szagat mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
ujratelepittema gépet,hang nincs,iletve nem irja ki a videokaryat sem.mind2 alaplapi.sajnos cdm nincs hozzá,mert használtan vásároltam.honnan tudok illesztőprogramot leszedni?illetve hogy irjam be akeresöbe?sürgös nagyn.hali
2011. júl. 17. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

szopjam ki a kisujjamból, hogy milyen hangkártyád meg videókártyád van?

Ati: [link]

nVidia: [link]

hangkártyádat nem tudom

2011. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Megnézed valamilyen diagnosztikai programmal, mi van a gépben, és akkor már tudsz keresni.

Aida, Everest vagy Speccy (utóbbi ingyenes).

2011. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

Vagy a SIW -nek is van ingyenes változata, és tud magyarul is:

[link]


Amúgy az elsőnek igaza van, nem vagyunk látnokok. De ha sikerül kideríteni ezekkel a programokkal az alkatrészeid pontos típusát, akkor az alapján tudunk segíteni a keresésben, ha nem boldogulnál Google barátoddal. :)

2011. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

bocsánat az alaplaom neve asus p4p800-mx

alaplapi hagkártya,és a vga is.jelenleg eggyiket sem ismeri fel.hali ( köszönöm elörei s )

2011. júl. 17. 13:43
 5/10 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Motherboard

Socket478

P4P800-MX

Választasz oprendszert.

2011. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a hangkártyához a Relatek Audio-t ajánlom! Én is azt használom működik vele a hangkártyám!
2011. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bcs de hülye vagyok ehhez,mire is menjek pontosan?
2011. júl. 17. 13:56
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
legendavagyok01 szépen sorba leírta az előbb, hogy mit kell választani. Utána amit csak talál, mindent le kell tölteni, és föl kell telepíteni (kivéve a BIOS -t).
2011. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már megvan a vga telepités.nagyon nagyon hálás vagyok.de hang még most sincs :8 :( :(
2011. júl. 17. 14:29
 10/10 legendavagyok01 ***** válasza:
A hangnál ha több fájl van - az xp drivereit néztem - , mindet töltsd le és csomagold ki egy mappába, írja is.
2011. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!