Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X6 1055T AM3...

AMD Phenom II X6 1055T AM3 vagy Intel Core i5-760 2.8Ghz box 1156 a jobb processzor? Kérem csak hozzáértő írjon.

Figyelt kérdés
gondolok itt a melegedésre,a sebességre, illetve fontos lenne,hogy win XP 32 bit-et lehet még ezekkel használni,vagy már mindenképpen win 7 kell?
2011. júl. 21. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Win7 64 bit kell.

Amúgy én i5-2500k-t vennék a helyedben.

2011. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VODKA0710 ***** válasza:

Mér kellene 64bit-es Win7? Tökéletesen működik minden operációsrendszer ezeken a processzorokon.

Én személyem szerint az AMD-t választanám. Melegedési problémák biztosan nem lennének, bár valószínüleg egyik CPU-val sem. Csöppet az AMD többet fogyaszt. A sebességük játékoknál egyelőre kb. megeggyezik. Viszont a jövőben megjelenő több magot használó programok jobban futnak az AMD-n.

2011. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! azért kérdeztem mert igaz hogy az amd 6 magos az intel meg csak 4,de írták rovatban itt-ott hogy az Intel mégis gyorsabb... hátha van valakinek személyes tapasztalata...?...
2011. júl. 21. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben intel 2500k-t vennék. mind2-t leveri mint a szart....
2011. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!