Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kernel probléma/windows...

Kernel probléma/windows telepítés. , mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltelepíteni egy gépet windows xp sp3-val. A kernel hibakeresőnél nem ír ki hibát mikor betölti a telepítéshez szükséges információkat a rendszer, majd a merevlemez formázása után,mikor elkezdi az alapokat telepíteni a gép, kiírja,h xy fájl nem másolható, rámegyek,hogy újra tovább megy, holott nem a cd-vel van a probléma, mivel másik gépnél ezt nem csinálja, szépen feltelepíti ugyan azzal az olvasóval. Miután átmásolta az alapot elkezdi telepíteni a windows-t, majd néha kiírja,hogy nem található az i368 a cd-n, rámegyek,hogy újra és folytatja, sikerült valahogy végigvergődnöm ezen,de miután "feltelepítettem" a gépet nem tölt be az xp, csak szimplán újraindul a gép. A processzort átraktam egy másik gépbe, mivel gyorsabb,mint a másik gépben lévő, de itt kiírja a gép,hogy kernel hiba...ezzel én mit kezdeni én nem tudok, sima puppy linux-val pedig tökéletesen működik a rendszer. Hogyan tudnám kikapcsolni ezt a kernel hibaérzékelőt? Vagy feltelepíteni az xp-t a gépre?
2011. júl. 23. 00:41
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

A Windows érzékenyebb a memóriahibákra, mint a Linux.

Első körben én a memóriákat tesztelném le:

[link]

2011. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!