Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sipol folyamatosan a...

Miért sipol folyamatosan a gép bekapcsolásnál?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek ùgy kapcsol be a gépe hogy egyet sipol. De amikor elindítom akkor folyamatosan sipol de nem úgy folyamatosan hanem kb 1/4 mp-enként egyet. Majd lekapcsol és ùjra akarja indítani magát. Aztán újra csinálja. Ha mégis be tudna kapcsolni akkor 5 percen belül elfehéredik a kép és színes csikok vannak benne majd megint lekapcsol és kezdi előről.
2011. júl. 25. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami hibát észlel. Próbáld meg esetleg másik memóriával vagy videókártyával, de persze más gondja is lehet.
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor sikerült 5 percre akkor megnéztem az esemény naplòt és ott valami memòria összeomlás valamilye nem sikerült most pontosan nem tudom. Meg gyorsan lefuttattam rajta egy lemezellenőrzést, de ott nem volt gond. Csak azt nem értem hogy hogyan tudott lefutni rajta a lemezellenőrző ha mikor megy az op akkor lekapcsol. Van 2 memoria a gépben. Vegyem ki az egyiket hátha valamelyik rossz?
2011. júl. 25. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a processzor vagy VGA ventilátort, szerintem ha nem forog, akkor sípol a bios, és akkor ez magyarázná az 5 perces kikapcsolást (túlmelegszik valamelyik).
2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Forog mind a kettő és nem melegszik tùl egyik sem mert sikerült megnéznem és azt írták hogy normális fokon van
2011. júl. 25. 11:34
 5/7 anonim válasza:
Tönkre ment benne a RAM.
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettő egyszerre?
2011. júl. 25. 11:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Most meg bekapcsoltam és tökéletesen megy. De mondjuk így volt ez tegnap is és ment is kb 3òrát majd azt csinàlta amit leírtam
2011. júl. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!